Architektura i kontenery

Dołącz do Poznaj Terraform w przedsprzedaży

Program ruszy najpoźniej w czerwcu 2023.

00
Dni
00
Godzin
00
Minut
00
Sekund

Dlaczego Terraform?

Wsparcie dla wielu dostawców chmury i on-prem

Terraform obsługuje ponad 100 dostawców chmury, w tym największe platformy, takie jak AWS, Azure, GCP oraz rozwiązania on-prem

Możliwość wizualizacji i planowania zmian

Terraform umożliwia tworzenie "planów" zmian, które pozwalają zobaczyć, jakie zmiany zostaną wprowadzone w infrastrukturze, zanim zostaną one (błędnie 😉) wdrożone.

Pluginy i społeczność

Dzięki wsparciu firmy HashiCorp i dużej społeczności istnieje wiele modułów i narzędzi, które można wykorzystać z Terraform, co pozwala zwiększyć jego funkcjonalność i automatyzację.

Udostępnianie i współdzielenie konfiguracji

TF (Terraform) to idealny przykład narzędzia Infrastructure as a Code (IaC), czyli całość konfiguracji infrastruktury zapisywana jest w formie kodu. Umożliwia to łatwe jej udostępnianie i współdzielenie z innymi osobami.

Co jest w pakiecie?

Program "Poznaj Terraform" to 8 tygodni intensywnej wiedzy poznania najbardziej popularnego narzędzia Infrastracture as Code czyli Terraform.

Zakres materiału z programu pozwoli Ci się przygotować do egzaminu i uzyskać certyfikat HashiCorp Certified: Terraform Associate, co potwierdzi Twoją wiedzę i umiejętności w zakresie Terraform. Dołącz do nas i zdobądź praktyczną wiedzę, która pozwoli Ci z łatwością zarządzać infrastrukturą w sposób skalowalny, powtarzalny i bezpieczny.

dostęp do programu od pierwszego dnia (prawdopodobna data wypuszczenia pierwszego modułu to koniec maja)

dostęp do zamkniętej grupy Slack, na której omawiane będą kwestie związane z programem oraz z "pracami domowymi"

możliwość chat z instruktorem czyli Kamilem Mrzygłódem w przypadku problemów lub chęci pogłębienia wiedzy

prawo do zwrotu produktu do czasu publikacji 4 modułu bez podana przyczyny.

Agenda

Dołącz do Poznaj Terraform w przedsprzedaży

Chcesz dowiedzieć się więcej o Terraform? Dołącz do innych chętnych wiedzy!

Kto za tym stoi?

Kamil Mrzygłód

Główny prowadzący Poznaj Terraform

Programista, konsultant oraz trener z wieloletnim doświadczeniem. Specjalista od chmurowego Infrastructure-as-Code - współpracował z wieloma firmami przygotowując dedykowane moduły, repozytoria oraz szablony Terraform. Skupia się na wsparciu organizacji w budowie ekosystemów do automatyzacji infrastruktury wspierających procesy wytwarzania oprogramowania. Prowadzi także dedykowane szkolenia związane z Terraform na każdym poziomie zaawansowania.

Jakub Gutkowski

Nadzór jakościowy

Tata, mąż, blogger, programista, podcaster i pasjonat. Założyciel i jeden z organizatorów devWarsztatów. Z Kubernetes związany zawodowo i prywatnie. Uwielbia bawić się nowościami, poznawać nowe języki i biblioteki, chodzić na konferencje, poznawać nowych ludzi, pomagać innym. Microsoft MVP w kategorii Developer Technologies.

Piotr Stapp

Nadzór wydawniczy

Programista, inżynier, rzemieślnik, projektant oraz ojciec bliźniaków. Wierzy w ludzi, a nie w papiery - jest wyznawcą DevOps i wszelkiej automatyzacji. Od czerwca 2018 znany jako "główny" dotnetomaniak. Z Kubernetes korzysta na co dzień w pracy i w domu (nie pytaj po co). Microsoft MVP w kategorii Developer Technologies.

Łukasz Kałużny

Nadzór merytoryczny

Inżynier, architekt, technology leader, konsultant, geek i ojciec dwójki maluchów. Pasjonat chmury publicznej oraz szeroko pojętej nowoczesnej architektury w IT oraz hipsterskich technologii, które dopiero się pojawiają. Z Kubernetes i kontenerami związany od dawna (pierwszy raz publicznie nakłaniał do nauki tego już w 2014 roku!). Microsoft MVP w kategorii Microsoft Azure.

Opinie o innych naszych programach

Dołącz do Poznaj Terraform w przedsprzedaży

Chcesz dowiedzieć się więcej o Terraform? Dołącz do innych chętnych wiedzy!

Masz pytania?

Potrzebujesz się z nami skontaktować? Napisz do nas maila!

© Copyright 2022. Gutkowski-Stapp. Wszystkie prawa zastrzeżone.